AYDIN KADIN DOĞUM VE ÇOCUK HASTALIKLARI HASTANESİ ACİL DURUM
EKİPLERİ | |
| | | | |
1.İTFAİYE
EKİBİ PERSONEL ÇİZELGESİ | |
| | | | |
S.N. | ADI SOYADI | KURUMDAKİ
GÖREVİ | SERVİSTEKİ
GÖREVİ | |
1 | CAHİT
ERBAY | Teknisyen | Ekip
Başkanı | |
2 | MEHMET
ÇETİN | Memur | Ekip
Başkan Yrd. | |
3 | HÜSEYİN
AZMAN | Memur | İtfaiye
Eri | |
4 | ALİ
İHSAN OFLAZOĞLU | Sosyal
Hiz. Uzm. | İtfaiye
Eri | |
5 | HASAN
ALİ CİNTOSUN | Laboratuar
Tek. | İtfaiye
Eri | |
6 | VOLKAN
KÜÇÜK | Laboratuar
Tek. | İtfaiye
Eri | |
| | | | |
2.İTFAİYE
EKİBİ PERSONEL ÇİZELGESİ | |
| | | | |
S.N. | ADI SOYADI | KURUMDAKİ
GÖREVİ | SERVİSTEKİ
GÖREVİ | |
1 | GÜNGÖR
ÖZTÜRK | Anestezi
Tek. | Ekip
Başkanı | |
2 | SELİM
GİRGİN | Anestezi
Tek. | Ekip
Başkan Yrd. | |
3 | ATİLLA
ERDOĞMUŞ | Anestezi
Tek. | İtfaiye
Eri | |
4 | AYŞEGÜL
AYDIN | Ebe | İtfaiye
Eri | |
5 | İBRAHİM
ÜNAL | Hemşire | İtfaiye
Eri | |
6 | ABDURRAHMAN
ÖZGÜROĞLU | Laboratuar
Tek. | İtfaiye
Eri | |
| | | | |
1.KURTARMA
EKİBİ PERSONEL ÇİZELGESİ | |
| | | | |
S.N. | ADI SOYADI | KURUMDAKİ
GÖREVİ | SERVİSTEKİ
GÖREVİ | |
1 | ATIF
KILIÇ | Uzm.
Dr. | Ekip
Başkanı | |
2 | KERİM
CAN | Teknisyen | Ekip
Başkan Yrd. | |
3 | SONGÜL
DOĞAN | Ebe | Ekip
Personeli | |
4 | SEDAT
EKİNCİ | Röntgen
Tek. | Ekip
Personeli | |
5 | MUAMMER
ÇINAR | Laboratuar
Tek. | Ekip
Personeli | |
6 | RAZİYE
ARKALI | Laboratuar
Tek. | Ekip
Personeli | |
| | | | |
2.
KURTARMA EKİBİ PERSONEL ÇİZELGESİ | |
| | | | |
S.N. | ADI SOYADI | KURUMDAKİ
GÖREVİ | SERVİSTEKİ
GÖREVİ | |
1 | ÖMER
KUKUL | Uzm.
Dr. | Ekip
Başkanı | |
2 | MUSTAFA
GÜNGÖR | Anestezi
Tek. | Ekip
Başkan Yrd. | |
3 | MİHRİBAN
GÜRSOY | Ebe | Ekip
Personeli | |
4 | KEZBAN
ÇAKALOĞLU | Ebe | Ekip
Personeli | |
5 | SİBEL
ÇİÇEK | Hemşire | Ekip
Personeli | |
6 | VİLDAN
AKALIN | Hemşire | Ekip
Personeli | |
| | | | |
1.İLKYARDIM
VE AMBULANS EKİBİ PERSONEL ÇİZELGESİ | |
| | | | |
S.N. | ADI SOYADI | KURUMDAKİ
GÖREVİ | SERVİSTEKİ
GÖREVİ | |
1 | Deniz
BATMAN | Ebe | Ekip
Başkanı | |
2 | FİLİZ
GÜNGÖR | Prt.
Dr. | Ekip
Başkan Yrd. | |
3 | GÜRKAN
ERBAŞ | Hemşire | Ekip
Personeli | |
4 | AYŞE
OKUL | Ebe | Ekip
Personeli | |
5 | ZERRİN
ŞENYÜZ | Hemşire | Ekip
Personeli | |
6 | KÜBRA
KASIM | Anestezi
Tek. | Ekip
Personeli | |
| | | | |
2.
İLKYARDIM VE AMBULANS EKİBİ PERSONEL ÇİZELGESİ | |
| | | | |
S.N. | ADI SOYADI | KURUMDAKİ
GÖREVİ | SERVİSTEKİ
GÖREVİ | |
1 | MUKADDES
AKIN | Uzm.
Dr. | Ekip
Başkanı | |
2 | AYHAN
DEMİRPENÇE | Prt.
Dr. | Ekip
Başkan Yrd. | |
3 | SONSER
KILIÇ | Ebe | Ekip
Personeli | |
4 | SALİHA
TOPRAK | Anestezi
Tek. | Ekip
Personeli | |
5 | NEZİHE
TOKUŞ | Anestezi
Tek. | Ekip
Personeli | |
6 | İLKER
UZĞUR | Anestezi
Tek. | Ekip
Personeli | |
| | | | |
1.EMNİYET
VE KORUMA EKİBİ PERSONEL ÇİZELGESİ | |
| | | | |
S.N. | ADI SOYADI | KURUMDAKİ
GÖREVİ | SERVİSTEKİ
GÖREVİ | |
1 | ADEM
KORKMAZ | Memur | Ekip
Başkanı | |
2 | MEHMET
YILDIZ | Memur | Ekip
Başkan Yrd. | |
3 | MEHMET
CANPOLAT | Memur | Ekip
Personeli | |
4 | ÖNDER
İNCEKAYA | Memur | Ekip
Personeli | |
5 | CEVAHİR
SOYAK | Laboratuar
Tek. | Ekip
Personeli | |
6 | FERHAT
YÜKSEL | Laboratuar
Tek. | Ekip
Personeli | |
| | | | |
2.
EMNİYET VE KORUMA EKİBİ PERSONEL ÇİZELGESİ | |
| | | | |
S.N. | ADI SOYADI | KURUMDAKİ
GÖREVİ | SERVİSTEKİ
GÖREVİ | |
1 | FATMA
TÜYSÜZ | Memur | Ekip
Başkanı | |
2 | HÜMEYRA
ZEYNEP KURU | Anestezi
Tek. | Ekip
Başkan Yrd. | |
3 | ZEHRA
YAĞLI | Ebe | Ekip
Personeli | |
4 | GÖNÜL
ALEVİ | Ebe | Ekip
Personeli | |
5 | ŞERİFE
KARAKAYA | Ebe | Ekip
Personeli | |
6 | AYŞE
İYİLİKÇİ | Ebe | Ekip
Personeli | |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
Not:
Yataklı servislerde (24 saat hizmet veren birimlerde) Yangının Mesai saatleri
dışında veya tatil günlerinde meydana gelmesi durumunda Asıl Ekipteki
görevlilerin ve itfaiyenin hastane binasına intikaline kadar görevli olanlar
aşağıdaki tabloda gösterilmiştir. |
| | | | |
| | | | |
| | | | |
Görevi | Söndürme Ekibi | Kurtarma Ekibi | Koruma Ekibi | İlk Yardım
Ekibi |
Ekip | Mevcut Servis Uzman Doktoru | Servis Sorumlu Hemşiresi | Karşı Servis Sorumlu Hemşiresi | Karşı Servis Sorumlu Uzman Doktoru |
|
Başı |
Ekip Personeli | Servis
Personeli (Yardımcı Sağlık, Bilgi İşlem, Temizlik, Yemekhane, Güvenlik) | Servis
Personeli (Yardımcı Sağlık, Bilgi İşlem, Temizlik, Yemekhane, Güvenlik) | Servis
Personeli (Yardımcı Sağlık, Bilgi İşlem, Temizlik, Yemekhane, Güvenlik) | Servis
Personeli (Yardımcı Sağlık, Bilgi İşlem, Temizlik, Yemekhane, Güvenlik) |
| | | | |
| | | | |
SIRA NO | SORUMLU
BULUNDUĞU BİRİM | ADI-SOYADI | BRANŞ | |
| -1.
KAT | | | |
1 | Çocuk
Acil Servis Sorumlusu | M.
Gürkan ERBAŞ | Hemşire | |
2 | Biyokimya
Lab. Sorumlusu | Cevayir
SOYAK | Lab.
Tekn. | |
3 | Mikrobiyoloji
Lab. Sorumlusu | Ferhat
YÜKSEL | Lab.
Tekn. | |
4 | Kan
Tran. Sorumlusu | Cevayir
SOYAK | Lab.
Tekn. | |
5 | Eczane
Sorumlusu | Tülin
SARI | Eczacı | |
6 | Radyoloji
Sorumlusu | Sedat
EKİNCİ | Rönt.
Tekn. | |
7 | Tıbbi
Kayıt-Arşiv Sorumlusu | Güngör
ÖZTÜRK | Anes.
Teknikeri | |
8 | Teknik
Servis Sorumlusu | Cahit
ERBAY | Teknisyen | |
9 | Mutfak
Sorumlusu | Ozan
KİRAZ | Gıda
Mühendisi | |
10 | Çamaşırhane
Sorumlusu | Mehmet
YILDIZ | Terzi | |
11 | Ayniyat
Sorumlusu | Derya
Yıldırım ACAR | Memur
(VHKİ) | |
12 | Tüketim
Ambarı Sorumlusu | Mehmet
ÇETİN | Hizmetli | |
13 | Morg
Sorumlusu | Nurten
ÖZBEK | Hizmetli | |
14 | Temizlik
İşleri Birimi Sor. | Hakan
ÖLEKLİ | Firma
Yetkili Sor. | |
15 | Güvenlik
Birimi Sorumlusu | Erol
SINAR | Firma
Yetkili Sor. | |
16 | Adli
Kalem Sorumlusu | Halil
AŞĞIN | Tıbbi
Teknolog | |
| ZEMİN
KAT | | | |
17 | Poliklinik
Sorumlusu | Songül
DOĞAN | Ebe | |
18 | İstatistik
Sorumlusu | Önder
YAŞAR ( engelli) | Memur
(VHKİ) | |
19 | Satınalma-Tahakkuk
Sor. | Fatma
TÜYSÜZ | Sağlık
Memuru | |
20 | Bilgi
İşlem Sorumlusu | Veysel
GAZAİOĞLU | Bilgisayar
İşlt. | |
| 1.KAT | | | |
21 | Obsetri
Sorumlusu | Songül
CİHAN AKBAŞ | Ebe | |
22 | Kalite
Birim Sorumlusu | Canan
GÜNDÜZ | Tıbbi
Teknolog | |
23 | Yenidoğan
Y.B.Sor. | Zeynep
ÖZKAYA DEMİR | Hemşire | |
24 | Sterilizasyon
Sorumlusu | Ayşe
ONAY | Hemşire | |
25 | Ameliyathane
Sorumlusu | Gönül
ALEVİ | Ebe | |
26 | Anestezi
Sorumlusu | Mustafa
GÜNGÖR | Anestezi
Tekn. | |
27 | Yetişkin
Yoğun Bakım Sor. | Feyza
YÜKSEL | Hemşire | |
28 | Doğum
Salonu Sorumlusu | Sultan
Hatun ERGÜDER | Ebe | |
| 2.KAT | | | |
29 | Yenidoğan
Servisi Sorumlusu | Nuray
IŞIK | Ebe | |
30 | Odiometri
Sorumlusu | Esra
ERFİDAN | Odiyometris | |
| 3.KAT | | | |
31 | Jinekoloji
Servisi Sorumlusu | Sergül
ANIK | Ebe | |
32 | Hukuk | Mehmet
Fatih KURT | Sağlık
Teknikeri | |
| 4.KAT | | | |
33 | Süt
Çocuk Servisi Sorumlusu | Vildan
AKALIN | Hemşire | |
35 | Eğitim-Öğretim
Sorumlusu | Deniz
BATMAN | Ebe | |
36 | Sivil
Savunma Uzmanı | Gülay
ÇAĞATAY | Uzman | |
37 | Çalışan
Güvenliği Sor. | Kamuran
ÖZKAN | Sosyal
Hiz. Uz. | |
38 | Enfeksiyon
Kontrol Bir. Sor. | Mihriban
GÜRSOY | Ebe | |
| 5.KAT | | | |
39 | Çocuk
Servisi Sorumlusu | Vildan
AKALIN | Hemşire | |
40 | Çocuk
Yoğun Bakım Sor. | Arzu
BODUR | Hemşire | |
| | | | |
| 6.KAT | | | |
41 | Çocuk
Cerrahisi Sorumlusu | Sibel
ÇİÇEK | Hemşire | |
42 | TIG
Sorumlusu | Fatma
DURUR | Tıbbi
Sekreter | |
| 7.KAT | | | |
43 | Fatura
Sorumlusu | Ayla
KAYAR | Memur
(VHKİ) | |
44 | Maaş
ofisi-Personel Sor. | Mehmet
CANPOLAT | Memur
(VHKİ) | |