T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Aydın İl Sağlık Müdürlüğü Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi
T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Aydın İl Sağlık Müdürlüğü Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

İdari ve Mali Hizmetler Müdürü

Güncelleme Tarihi: 27/11/2018

 numan.jpg

Numan Fikret DEMİRCİ
İdari ve Mali Hizmetler Müdürü 

     1982 yılında Akçaabat’ta dünyaya geldi. İlk, orta ve lise eğitimini Akçaabat’ta tamamladı. 2000 yılında Akçaabat Sağlık Meslek Lisesi’nden mezun olduktan sonra 2001-2005 yılları arasında Denizli Pamukkale Üniversitesi Sağlık Yüksek Okulu Sağlık Memurluğu Bölümü’nde lisans eğitimi aldı. 2011 yılında Erciyes Üniversitesi Sağlık Bilimleri Enstitüsü Halk Sağlığı Anabilim Dalı’nda tezli yüksek lisansını başarıyla tamamladı. 2014 yılında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sağlık Kurumları İşletmeciliği Ön Lisans Programı ve ardından 2017 yılında Anadolu Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi İşletme Lisans Programından mezun oldu. En son olarak 2018 yılında Atatürk Üniversitesi Açıköğretim Fakültesi Sosyal Hizmetler Lisans Bölümü’nü bitirdi.
      2005 yılında Van İl Sağlık Müdürlüğü’nde Sağlık Memuru(Çev.Sağ.Tek.) olarak göreve başladı. 2006-2007 yıllarında Diyarbakır ilinde askerlik görevini ifa etti ve akabinde Kayseri iline tayin oldu. Bir süre Sağlık Memuru(Çev.Sağ.Tek.) olarak çalıştıktan sonra Sarız Devlet Hastanesi’ndeki görevine 2009-2012 yılları arasında Hastane Müdürü olarak devam etti. 2012 yılında Manisa Turgutlu Devlet Hastanesi’nde Müdür Yardımcısı ve 2014-2017 yılları arasında aynı hastanede Hastane Müdürü olarak görev yaptı.    
     İdarecilik görevinin yanı sıra Kalkınma Ajansları tarafından düzenlenen Hibe Destek Programlarına projeler sunarak mali hibe desteği almaya hak kazandı. Proje Koordinatörü olarak proje yazımı ve projenin yürütülmesi konularında bizzat görev aldı. Manisa Turgutlu Devlet Hastanesi bünyesinde hayata geçirilen “Nörolojik ve Robotik Rehabilitasyon Merkezi” projesinde, proje koordinatörlüğünü yürüttüğü projelerdendir.         
     2017 yılı Ekim ayından bu yana Aydın Kadın Doğum ve Çocuk Hastalıkları Hastanesi’nde İdari ve Mali Hizmetler Müdürü olarak görev yapmakta olup, evli ve üç çocuk babasıdır.